AC1225FK-0718RL
MFR.Part #
AC1225FK-0718RL
JLCPCB Part #
C5546254
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS