AC1225FK-0712RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1225FK-0712RL
JLCPCB Part #
C5576533
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS