AC1218JK-07620RL
MFR.Part #
AC1218JK-07620RL
JLCPCB Part #
C3014189
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS