AC1218JK-073R6L
MFR.Part #
AC1218JK-073R6L
JLCPCB Part #
C4074469
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS