AC1218JK-071R1L
MFR.Part #
AC1218JK-071R1L
JLCPCB Part #
C2129462
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS