AC1218JK-0710RL
MFR.Part #
AC1218JK-0710RL
JLCPCB Part #
C6458050
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS