AC1218FK-07560RL
MFR.Part #
AC1218FK-07560RL
JLCPCB Part #
C875409
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS