AC1218FK-071R5L
MFR.Part #
AC1218FK-071R5L
JLCPCB Part #
C6114389
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS