AC1218FK-0712KL
MFR.Part #
AC1218FK-0712KL
JLCPCB Part #
C7209280
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS