AC1210JR-13910RL
MFR.Part #
AC1210JR-13910RL
JLCPCB Part #
C20143221
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS