AC1210JR-0782RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1210JR-0782RL
JLCPCB Part #
C230498
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS