AC1210JR-076M8L
MFR.Part #
AC1210JR-076M8L
JLCPCB Part #
C728090
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS