AC1210JR-0768KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1210JR-0768KL
JLCPCB Part #
C230486
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS