AC1210JR-07510RL
MFR.Part #
AC1210JR-07510RL
JLCPCB Part #
C230470
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS