AC1210JR-0730KL
MFR.Part #
AC1210JR-0730KL
JLCPCB Part #
C230441
Description
-55℃~+155℃ 200V 30kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS