AC1210JR-072K4L
MFR.Part #
AC1210JR-072K4L
JLCPCB Part #
C230436
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS