AC1210JR-07270KL
MFR.Part #
AC1210JR-07270KL
JLCPCB Part #
C230431
Description
-55℃~+155℃ 200V 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS