AC1210JR-07240RL
MFR.Part #
AC1210JR-07240RL
JLCPCB Part #
C230428
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS