AC1210JR-0720RL
MFR.Part #
AC1210JR-0720RL
JLCPCB Part #
C230422
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS