AC1210JR-0720KL
MFR.Part #
AC1210JR-0720KL
JLCPCB Part #
C230421
Description
-55℃~+155℃ 200V 20kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS