AC1210JR-071M8L
MFR.Part #
AC1210JR-071M8L
JLCPCB Part #
C728057
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS