AC1210JR-071M6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1210JR-071M6L
JLCPCB Part #
C728056
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS