AC1210JR-0712KL
MFR.Part #
AC1210JR-0712KL
JLCPCB Part #
C230394
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS