AC1210FR-7W715RL
MFR.Part #
AC1210FR-7W715RL
JLCPCB Part #
C6114373
Description
-55℃~+155℃ 1W 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS