AC1210FR-7W6K2L
MFR.Part #
AC1210FR-7W6K2L
JLCPCB Part #
C6114367
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS