AC1210FR-7W562RL
MFR.Part #
AC1210FR-7W562RL
JLCPCB Part #
C5576478
Description
-55℃~+155℃ 1W 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS