AC1210FR-7W15R8L
MFR.Part #
AC1210FR-7W15R8L
JLCPCB Part #
C6458036
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS