AC1210FR-13562RL
MFR.Part #
AC1210FR-13562RL
JLCPCB Part #
C7066101
Description
-55℃~+155℃ 500mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS