AC1210FR-079K53L
MFR.Part #
AC1210FR-079K53L
JLCPCB Part #
C230380
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS