AC1210FR-0793R1L
MFR.Part #
AC1210FR-0793R1L
JLCPCB Part #
C4252122
Description
-55℃~+155℃ 500mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS