AC1210FR-07910RL
MFR.Part #
AC1210FR-07910RL
JLCPCB Part #
C230373
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS