AC1210FR-07910KL
MFR.Part #
AC1210FR-07910KL
JLCPCB Part #
C230372
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS