AC1210FR-0786K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1210FR-0786K6L
JLCPCB Part #
C4132311
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS