AC1210FR-07820RL
MFR.Part #
AC1210FR-07820RL
JLCPCB Part #
C230352
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS