AC1210FR-07820KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1210FR-07820KL
JLCPCB Part #
C230351
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS