AC1210FR-077K15L
MFR.Part #
AC1210FR-077K15L
JLCPCB Part #
C230344
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS