AC1210FR-0768K1L
MFR.Part #
AC1210FR-0768K1L
JLCPCB Part #
C4305313
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS