AC1210FR-07681KL
MFR.Part #
AC1210FR-07681KL
JLCPCB Part #
C230323
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS