AC1210FR-07649RL
MFR.Part #
AC1210FR-07649RL
JLCPCB Part #
C230317
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS