AC1210FR-075K36L
MFR.Part #
AC1210FR-075K36L
JLCPCB Part #
C230298
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.36kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS