AC1210FR-07549RL
MFR.Part #
AC1210FR-07549RL
JLCPCB Part #
C230285
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS