AC1210FR-0752K3L
MFR.Part #
AC1210FR-0752K3L
JLCPCB Part #
C3915574
Description
-55℃~+155℃ 500mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS