AC1210FR-0751KL
MFR.Part #
AC1210FR-0751KL
JLCPCB Part #
C230280
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS