AC1210FR-07511KL
MFR.Part #
AC1210FR-07511KL
JLCPCB Part #
C3911887
Description
-55℃~+155℃ 500mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS