AC1210FR-0749R9L
MFR.Part #
AC1210FR-0749R9L
JLCPCB Part #
C230261
Description
-55℃~+155℃ 200V 49.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS