AC1210FR-07453RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1210FR-07453RL
JLCPCB Part #
C230249
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 453Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS