AC1210FR-0743K2L
MFR.Part #
AC1210FR-0743K2L
JLCPCB Part #
C4194490
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS