AC1210FR-0739RL
MFR.Part #
AC1210FR-0739RL
JLCPCB Part #
C230223
Description
-55℃~+155℃ 200V 39Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS