AC1210FR-07392KL
MFR.Part #
AC1210FR-07392KL
JLCPCB Part #
C3992966
Description
-55℃~+155℃ 392kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS