AC1210FR-0738R3L
MFR.Part #
AC1210FR-0738R3L
JLCPCB Part #
C230217
Description
-55℃~+155℃ 200V 38.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS